Ons team

Ons team bestaat uit zo’n 250 collega’s die allemaal vanuit een eigen specialisme inhoud geven aan de dienstverlening van vb&t. Samen helpen wij onze klanten verder. Ieder op zijn of haar eigen wijze, vanuit eigen kracht en authenticiteit. Wij geloven immers in de kracht van het individu én van het team. Wij geloven in samen. Samen met collega’s, partners en u.

Alexander van Tilburg
Commercieel medewerker Verhuur

alexander@vbtverhuurmakelaars.nl

Alexander van Tilburg
Commercieel medewerker Verhuur

Amro Ahmead
Woninginspecteur

amro@vbtverhuurmakelaars.nl

Amro Ahmead

Woninginspecteur

Andy Verhoeven
VvE manager

a.verhoeven@vbtgroep.nl

Andy Verhoeven
VvE manager


Angelique Basten
Trainee Makelaar

angelique@eravbtmakelaars.nl

Angelique Basten
Trainee Makelaar


Anieta Mudde
Technisch manager

a.mudde@vbtgroep.nl

Anieta Mudde
Technisch manager


Anita Vaags – Bank
VvE manager

a.vaags@vbtgroep.nl

Anita Vaags – Bank
VvE manager


Anne Bouhuis
Commercieel Medewerker Binnendienst

a.bouhuis@vbtgroep.nl

Anne Bouhuis
Commercieel Medewerker Binnendienst


Anneke Jongenelen – Janssen
Commercieel medewerker Binnendienst

anneke@vbtverhuurmakelaars.nl

Anneke Jongenelen – Janssen
Commercieel medewerker Binnendienst


Annemieke Voets
Commercieel medewerker Verhuur

annemieke@vbtverhuurmakelaars.nl

Annemieke Voets
Commercieel medewerker Verhuur


Anton van Rooijen
Teamleider VvE Diensten

a.van.rooijen@vbtgroep.nl

Anton van Rooijen
Teamleider VvE Diensten


Arthur Botman
Projectmanager

a.botman@vbtgroep.nl

Arthur Botman
Directeur Projectmanagement


Bahador Madjidi
Woninginspecteur

Bahador Madjidi
Woninginspecteur


Bart Baltussen
Accountmanager

b.baltussen@vbtgroep.nl

Bart Baltussen
Accountmanager


Bas Mulder
Chief Technology Officer

b.mulder@vbtgroep.nl

Bas Mulder
Chief Technology Officer


Benno Laarhoven
VvE Manager

b.laarhoven@vbtgroep.nl

Benno Laarhoven
VvE Manager


Bram Bouten
Technisch Manager VvE

b.bouten@vbtgroep.nl

Bram Bouten
Technisch Manager VvE


Bregje Visser
K-RMT nieuwbouw makelaar

bregje@vbtmakelaars.nl

Bregje Visser
K-RMT nieuwbouw makelaar


Bram Kock
Bouwkundig Inspecteur

b.kock@vbtgroep.nl

Bram Kock
Bouwkundig Inspecteur


Carel Kortekaas
Woninginspecteur

c.kortekaas@vbtgroep.nl

Carel Kortekaas
Woninginspecteur


Cemre Tekin
VvE Manager

c.tekin@vbtgroep.nl

Cemre Tekin
VvE Manager


Celine Hermans
Hospitality Manager Helmond

celine@vbtmakelaars.nl

Celine Hermans 
Hospitality Manager Helmond


Chris Vugts
Manager Brandveiligheid

c.vugts@vbtgroep.nl

Chris Vugts

Chris Vugts
Directeur Brandveiligheid


Christel Nooijen-van Lierop
Directie-assistente

christel@vbtmakelaars.nl

Christel Nooijen-van Lierop
Directie-assistente


Daan van Hout
Trainee Makelaar

d.vanhout@vbtgroep.nl

Daan van Hout
Trainee Makelaar


Danielle van der Kammen
Commercieel medewerker Verhuur

d.vanderkammen@zeilstra-vgm.nl

Danielle van der Kammen
Commercieel medewerker Verhuur


Danny Maussen
Teamleider VvE Diensten

d.maussen@vbtgroep.nl

Danny Maussen
VvE manager


Dennis Meijer
Technisch Manager VvE

d.meijer@vbtgroep.nl

Dennis Meijer
Technisch Manager VvE


Denise Fleuren
K-RMT Makelaar

denise@vbtmakelaars.nl

Denise Fleuren
K-RMT Makelaar


Desiree Veron – van Corler
Receptioniste

d.veron@vbtgroep.nl

Desiree Veron – van Corler
Receptioniste


Djurre van Florestein
Technisch Manager

d.v.florestein@vbtgroep.nl

Djurre van Florestein
Technisch Manager


Ed Bogte
Technisch Manager

e.bogte@vbtgroep.nl

Ed Bogte
Technisch Manager


Elin van der Loop
VvE Manager

Elin van der Loop
VvE Manager


Elise Hees
Marketing & Communicatie adviseur

elise@vbtmakelaars.nl

Elise Hees
Marketing & Communicatie adviseur


Emiel Spee
Technisch manager

e.spee@vbtgroep.nl

Emiel Spee
Technisch manager


Edith Elberts
Teamleider VvE Diensten

e.elberts@vbtgroep.nl

Edith Elberts
Teamleider VvE Diensten


Ellen van Engelen
Hoofd secretariaat

e.van.engelen@vbtgroep.nl

Ellen van Engelen
Manager Huurder Service Centrum


Emiel Spee
Technisch manager

e.spee@vbtgroep.nl

Enzo Verhulst
Medewerker HR & Facilitair


Eric Prevoo
Directeur Vastgoedmanagement

e.prevoo@vbtgroep.nl

Eric Prevoo
Directeur Vastgoedmanagement


Erik Reinders
NVM makelaar

erik@vbtmakelaars.nl

Erik Reinders
NVM makelaar


Esther Homan
Junior Accountmanager

e.homan@vbtgroep.nl

Ester Homan
Junior Accountmanager


Esther Niehot
Hospitality Manager Den Bosch

esther@eravbtmakelaars.nl

Esther Niehot
Hospitality Manager Den Bosch


Evelien Kuypers
VvE Manager

e.kuypers@vbtgroep.nl

Evelien Kuypers
VvE Manager


Fanny Stadhouders-Verhoeven
Receptioniste

f.stadhouders@vbtgroep.nl

Fanny Stadhouders-Verhoeven
Receptioniste


Femke Bennink
VvE Manager

Femke Bennink
VvE Manager


Femke de Laat
NVM makelaar / Nieuwbouwmakelaar

femke@vbtmakelaars.nl

Femke de Laat
NVM makelaar / Nieuwbouwmakelaar


Feri van Miltenburg
Technisch Manager

f.van.miltenburg@vbtgroep.nl

Ferdi van Miltenburg
Technisch Manager


Frank van de Kam
Algemeen Directeur vb&t

f.van.de.kam@vbtgroep.nl

Frank van de Kam
Algemeen Directeur vb&t


Frank Leeflang
Technisch Manager

f.leeflang@vbtgroep.nl

Frank Leeflang
Technisch Manager


Frank van der Schoot
VvE Manager

f.van.der.schoot@vbtgroep.nl

Frank van der Schoot
VvE Manager


Frank Vullings Lenssen
Technisch manager

f.vullingslenssen@vbtgroep.nl

Frank Vullings Lenssen
Technisch Manager VvE


Fred Boekhorst
Directeur Projectmanagement

f.boekhorst@vbtgroep.nl

Fred Boekhorst
Directeur Brandveiligheid en Milieu


Frieda van Ginkel
Facilitair Manager

F.van.Ginkel@vbtgroep.nl

Frieda van Ginkel
Facilitair Manager


Gea Vrijsen-van der Weerd
VvE manager

g.vrijsen@vbtgroep.nl

Gea Vrijsen-van der Weerd
VvE manager


Ginou Spierts
Technisch Manager VvE

g.spierts@vbtgroep.nl

Ginou Spierts
Technisch Manager VvE


Hans van de Ven
Directeur VvE Diensten

h.van.de.ven@vbtgroep.nl

Hans van de Ven
Directeur VvE Diensten


Harry van Helden
Technisch manager

h.van.helden@vbtgroep.nl

Harry van Helden
Technisch manager


Helga Verschuuren
RMT makelaar

helga@vbtmakelaars.nl

Helga Verschuuren
RMT makelaar


Herman Hoftiezer
VvE manager

h.hoftiezer@vbtgroep.nl

Herman Hoftiezer
VvE manager


Herman Schlepers
VvE manager

h.schlepers@vbtgroep.nl

Herman Schlepers
VvE manager


Ilse Jousma
VvE manager

i.jousma@vbtgroep.nl

Ilse Jousma
VvE manager


Inge Lewandowski
Vastgoedadviseur nieuwbouw

inge@vbtmakelaars.nl

Inge Lewandowski
Vastgoedadviseur nieuwbouw


Inge Visser
Adviseur VvE / Projectleider

i.visser@vbtgroep.nl

Inge Visser
Adviseur VvE/Projectleider


Ingeborg Maass
VvE Manager

i.maass@vbtgroep.nl

Ingeborg Maass
VvE Manager


Irma Vergeer
Manager Verhuur

irma@vbtverhuurmakelaars.nl

Irma Vergeer
Manager Verhuur


Jan Groenen
Directievoorzitter

j.groenen@vbtgroep.nl

Jan Groenen

Jan Groenen
Directievoorzitter


Jan Jeroen Kreuzen
VvE manager

j.kreuzen@vbtgroep.nl

Jan Jeroen Kreuzen
VvE manager


Jan Thoonen
Teamleider verzekeringen

j.thoonen@vbtgroep.nl

Jan Thoonen
Teamleider verzekeringen


Jan van Erp
Commercieel medewerker binnendienst

jan@vbtverhuurmakelaars.nl

Jan van Erp
Ondersteuner Woninginspecteur


Janneke Aben
VvE manager

j.aben@vbtgroep.nl

Janneke Aben
Coördinator opstart en overname


Jamila Ouzi
Technisch Manager

j.ouzi@vbtgroep.nl

Jamila Ouzi
Technisch Manager


Jarmil Hermans
Junior Technisch Manager

j.hermans@vbtgroep.nl

Jarmil Hermans
Technisch Manager


Jean Michel van Meersbergen
RM makelaar

jeanmichel@vbtmakelaars.nl

Jean Michel van Meersbergen
RM makelaar


Jean-Paul Rouwette
Algemeen Directeur vb&t

j.p.rouwette@vbtgroep.nl

Jean-Paul Rouwette
Algemeen Directeur vb&t


Jerry Elkhuizen
Technisch Manager

j.elkhuizen@vbtgroep.nl

Jerry Elkhuizen
Technisch Manager


Jessica Schilderink
VvE manager

j.schilderink@vbtgroep.nl

Jessica Schilderink
VvE manager


Jimmy Klerkx
Functioneel Applicatiebeheerder

j.klerkx@vbtgroep.nl

Jimmy Klerkx
Functioneel Applicatiebeheerder


Joël de Jong
VvE Manager

j.de.jong@vbtgroep.nl

Joël de Jong
VvE Manager


Joep Goethart
Projectleider VvE Diensten

j.goethart@vbtgroep.nl

Joep Goethart
Coördinator Opstart en Overname


Joeri Veron
Accountmanager

Joeri Veron
Accountmanager


Joery Driessen
Hospitality Manager Eindhoven

joery@eravbtmakelaars.nl

Joery Driessen
Hospitality Manager Eindhoven


Johan Lokhorst
K-RMT Makelaarr

johan@vbtmakelaars.nl

Johan Lokhorst
K-RMT Makelaar


John van Winden
Manager back office

j.van.winden@vbtgroep.nl

John van Winden
Manager back office


Jolein van Arkel
VvE manager

j.van.arkel@vbtgroep.nl

Jolein van Arkel
VvE manager


Joost Driehuizen
Directeur VvE Diensten

j.driehuizen@vbtgroep.nl

Joost Driehuizen
Directeur VvE Diensten


Jordy Smit
Teamleide VvE Diensten

j.smit@vbtgroep.nl

Jordy Smit
Teamleider VvE Diensten


Jorge Ackermans
Technisch manager

j.ackermans@vbtgroep.nl

Jorge Ackermans
Technisch Manager VvE


Jos Latijnhouwers
Adviseur Brandveiligheid

j.latijnhouwers@vbtgroep.nl

Jos Latijnhouwers
Adviseur Brandveiligheid


Josette Landskroon
Commercieel medewerker verhuur

Josette Landskroon
Commercieel medewerker verhuur


Joyce van der Beek
Junior Technisch Manager

Joyce van der Beek
Junior Technisch Manager


Joy van den Hurk
Vastgoedadviseur

joy@vbtmakelaars.nl

Joy van den Hurk
Vastgoedadviseur


Karima Darrazi
Commercieel medewerker verhuur

Karima@vbtverhuurmakelaars.nl

Karima Darrazi
Commercieel medewerker Verhuur


Karlijn Kraan
Vastgoedadviseur

karlijn@vbtmakelaars.nl

Karlijn Kraan
Vastgoedadviseur


Kayleigh Bandsma
Junior projectleider

k.bandsma@vbtgroep.nl

Kayleigh Bandsma
Junior projectleider


Kim Beumers
VvE manager

k.beumers@vbtgroep.nl

Kim Beumers
VvE manager


Kim Winkens
Commercieel medewerker verhuur

k.winkens@vbtgroep.nl

Kim Winkens
Commercieel medewerker verhuur


Kitty van Breukelen
VvE manager

k.van.breukelen@vbtgroep.nl

Kitty van Breukelen
VvE manager


Koen Bergmans
Financieel manager VvE diensten

k.bergmans@vbtgroep.nl

Koen Bergmans
Financieel manager VvE diensten


Lara van Schijndel
HR medewerker

l.van.schijndel@vbtgroep.nl

Lara van Schijndel
HR medewerker


Lars van Bekhoven
Junior Technisch Manager

l.van.bekhoven@vbtgroep.nl

Lars van Bekhoven
Junior Technisch Manager


Laura van Brunschot
Commercieel medewerker verhuur

laura@vbtverhuurmakelaars.nl

Laura van Brunschot
Commercieel medewerker verhuur


Laurie Doreleijers – Willems
K-RMT makelaar

laurie@vbtmakelaars.nl

Laurie Doreleijers – Willems
K-RMT makelaar


Leo van Deventer
Technisch manager

l.van.deventer@vbtgroep.nl

Leo van Deventer
Technisch Manager VvE


Liesbeth Mallens-Mathijssen
Senior financieel administratief medewerker

l.mallens@vbtgroep.nl

Liesbeth Mallens-Mathijssen
Senior financieel administratief medewerker


Linda van Es
Commercieel medewerker binnendienst

linda@vbtverhuurmakelaars.nl

Linda van Es
Commercieel medewerker binnendienst


Lisa Scheepers
Corporate Recruiter

l.scheepers@vbtgroep.nl

Lisa Scheepers 
Corporate Recruiter


Lisanne Klijn
Coördinator opstart en overname

l.klijn@vbtgroep.nl

Lisanne Klijn
Teamleider Opstart en Overname


Lisette van den Hoven
Junior Accountmanager/span>

l.van.den.hoven@vbtgroep.nl

Lisette van den Hoven
Junior Accountmanager


Loesje Peeters
Coördinator commerciële binnendienst

loesje@vbtverhuurmakelaars.nl

Loesje Peeters
Coördinator commerciële binnendienst


Luc Verhoeven
VvE manager

l.verhoeven@vbtgroep.nl

Luc Verhoeven
VvE manager


Maaike Nieuwenhuis
VvE manager

m.nieuwenhuis@vbtgroep.nl

Maaike Nieuwenhuis
VvE manager


Maickel Donkers
Bouwkundig Inspecteur

m.donkers@vbtgroep.nl

Maickel Donkers
Bouwkundig Inspecteur


Marc van Dongen
Technisch manager VvE

m.van.dongen@vbtgroep.nl

Marc van Dongen
Technisch Manager VvE


Marcel ten Brinke
Teamleider Financiële Administratie

m.ten.brinke@vbtgroep.nl

Marcel ten Brinke
Teamleider Financiële Administratie


Marcel Veron
Financieel Directeur

m.veron@vbtgroep.nl

Marcel Veron
Financieel Directeur


Marian van Ballegooijen
Woninginspecteur

m.van.ballegooijen@vbtgroep.nl

Marian van Ballegooijen
Woninginspecteur


Marieta Blommers
Woninginspecteur

m.blommers@vbtgroep.nl

Marieta Blommers
Woninginspecteur


Marita Geerden-Giesbers
Receptioniste

m.geerden@vbtgroep.nl

Marita Geerden-Giesbers
Receptioniste


Mark van Loon
Technisch manager

mvanloon@vbtgroep.nl

Mark van Loon
Senior Technisch Manager


Marlous van der Want
Servicemanager

m.van.der.want@vbtgroep.nl

Marlous van der Want
Servicemanager


Marly Duis
Accountmanager

m.duis@vbtgroep.nl

Marly Duis
Senior Accountmanager


Martijn Kusters
Projectleider

m.kusters@vbtgroep.nl

Martijn Kusters
Projectleider


Martijn van de Kam
VvE Manager

m.van.de.kam@vbtgroep.nl

Martijn van de Kam
VvE Manager


Martin Tiernego
Accountmanager Zorgvastgoed

m.tiernego@vbtgroep.nl

Martin Tiernego
Accountmanager Zorgvastgoed


Maud Groot
Woninginspecteur

m.groot@vbtgroep.nl

Maud Groot
Coördinator Woninginspecteurs


Maxime Swinkels
Hospitality Manager Helmond

maxime@vbtmakelaars.nl

Maxime Swinkels
Vastgoedadviseur


Merel Schuring
VvE Manager

m.schuring@vbtgroep.nl

Merel Schuring
VvE Manager


Melvin Loohuis
Junior Accountmanager

m.loohuis@vbtgroep.nl

Melvin Loohuis
Junior Accountmanager


Michael Weber
VvE manager

m.weber@vbtgroep.nl

Michael Weber
VvE manager


Michel Hogeling
VvE manager

m.hogeling@vbtgroep.nl

Michel Hogeling
VvE Manager


Mimi de Muinck
Hospitality Manager Nieuwbouw Eindhoven

mimi@vbtmakelaars.nl

Mimi de Muinck
Hospitality Manager Nieuwbouw 


Nadieh te Boekhorst
Financieel administratief medewerker

n.te.boekhorst@vbtgroep.nl

Nadieh te Boekhorst
Financieel administratief medewerker


Nathalie Daanen
Servicemanager

n.daanen@vbtgroep.nl

Nathalie Daanen
Servicemanager


Nicole Schenkels
Projectleider

n.schenkels@vbtgroep.nl

Nicole Schenkels
Projectleider


Patricia Defaux
Commercieel medewerker Verhuur

patricia@vbtverhuurmakelaars.nl

Patricia Defaux
K-RMT Makelaar


Patricia Goudswaard
Directeur / NVM makelaar

patricia@vbtmakelaars.nl

Patricia Goudswaard
Directeur / NVM makelaar


Patricia Urgert
Commercieel medewerker Verhuur

patriciaurgert@vbtverhuurmakelaars.nl

Patricia Urgert
Commercieel medewerker Verhuur


Paul Berry
Technisch Manager

p.berry@vbtgroep.nl

Paul Berry
Technisch Manager


Peter de Kok
NVM makelaar

peterdekok@vbtmakelaars.nl

Peter de Kok
NVM makelaar


Peter de Ruiter
Technisch Managerd

p.de.ruiter@vbtgroep.nl

Peter de Ruiter
Technisch Manager


Peter Ruijssenaars
VvE Manager

p.Ruijssenaars@vbtgroep.nl

Peter Ruijssenaars
VvE Manager


Peterjan van Rijswijk
Accountmanager Zorgvastgoed

p.van.rijswijk@vbtgroep.nl

Peterjan van Rijswijk
Accountmanager Zorgvastgoed


Pierre Koreneef
Technisch manager

p.koreneef@vbtgroep.nl

Pierre Koreneef
Technisch Manager VvE


Pieter Baams
VvE manager

p.baams@vbtgroep.nl

Pieter Baams
VvE manager


Pieter Embregts
VvE manager

p.embregts@vbtgroep.nl

Pieter Embregts
VvE manager


Pim Jansen
Technisch manager

p.jansen@vbtgroep.nl

Pim Jansen
Technisch manager


Pim van der Hoop
VvE manager

p.van.der.hoop@vbtgroep.nl

Pim van der Hoop
VvE manager


Ralph van der Steen
Finance & IT Controller

r.van.der.steen@vbtgroep.nl

Ralph van der Steen
Finance & IT Controller


Regina van Elst
HR manager

r.van.elst@vbtgroep.nl

Regina van Elst
HR manager


Remco Schrijver
VvE manager

r.schrijver@vbtgroep.nl

Remco Schrijver
Technisch Manager VvE


Richard Adrians
Senior projectleider

r.adrians@vbtgroep.nl

Richard Adrians
Senior projectleider


Rik Aussems
Junior accountmanager

r.aussems@vbtgroep.nl

Rik Aussems
Junior accountmanager


Robert de Vos
VvE manager

r.de.vos@vbtgroep.nl

Robert de Vos
VvE manager


Roberto Frederiks
Teamleider Financiële Administratie

r.frederiks@vbtgroep.nl

Roberto Frederiks
Teamleider Financiële Administratie


Robrecht Schoufs
Junior Accountmanager

r.schoufs@vbtgroep.nl

Robrecht Schoufs
Accountmanager


Roel Smeets
VvE Manager

r.smeets@vbtgroep.nl

Roel Smeets
VvE Manager 


Ron Ramakers
Technisch manager

r.ramakers@vbtgroep.nl

Ron Ramakers
Senior Technisch manager


Roy Septer
VvE Manager

r.septer@vbtgroep.nl

Roy Septer
VvE Manager


Roy Stegeman
K-RMT Makelaar

roy@vbtmakelaars.nl

Roy Stegeman
K-RMT Makelaar


Ronald Peeters
Adviseur Brandveiligheid

r.peeters@vbtgroep.nl

Ronald Peeters
Adviseur Brandveiligheid


Roxanne Harteveld
VvE Manager

r.harteveld@vbtgroep.nl

Roxanne Harteveld
VvE Manager


Ruud Verheijen
Adviseur techniek en duurzaamheid

r.verheijen@vbtgroep.nl

Ruud Verheijen
Adviseur techniek en duurzaamheid


Rudy Welbergen
NVM makelaar

rudy@vbtmakelaars.nl

Rudy Welbergen
NVM makelaar


Rudy Weerts
Technisch Manager VvE

r.weerts@vbtgroep.nl

Rudy Weerts
Technisch Manager VvE


Sahalat MG Scheffers
Commercieel medewerker binnendienst

Sahalat Scheffers
Commercieel medewerker binnendienst


Sam Salemink
VvE Manager

s.salemink@vbtgroep.nl

Sam Salemink
VvE Manager


Sander Scheepers
Projectmanager

s.scheepers@vbtgroep.nl

Sander Scheepers
Directeur Projectmanagement


Sanne Feron
VvE manager

s.feron@vbtgroep.nl

Sanne Feron
VvE manager


Saskia Liebregts
Hospitality Manager Eindhoven

saskia@vbtmakelaars.nl

Saskia Liebregts
Hospitality Manager Eindhoven


Sebastiaan van Hoegee
Commercieel medewerker verhuur

sebastiaan@vbtverhuurmakelaars.nl

Sebastiaan van Hoegee
Commercieel medewerker verhuur


Servie van Eijck
Accountmanager

s.van.eijck@vbtgroep.nl

Servie van Eijck
Manager Accountmanagement


Sharona van Bezel
Servicemanager

s.van.bezel@vbtgroep.nl

Sharona van Bezel
Servicemanager


Soma Esmailzadeh
Woninginspecteur

s.esmailzadeh@vbtgroep.nl

Soma Esmailzadeh
Woninginspecteur


Stefan Pater
Teamleider VvE Diensten

s.pater@vbtgroep.nl

Stefan Pater
Teamleider VvE Diensten


Stefan van Eijk
Woninginspecteur

s.van.eijk@vbtgroep.nl

Stefan van Eijk
Woninginspecteur


Sven Hertogs
Servicemanager

s.hertogs@vbtgroep.nl

Sven Hertogs
Service Manager


Tanja Storms
VvE manager

t.storms@vbtgroep.nl

Tanja Storms
VvE manager


Thom van Rooij
Technisch Manager

t.van.rooij@vbtgroep.nl

Thom van Rooij
Technisch Manager


Tijmen Graumans
Junior projectleider

t.graumans@vbtgroep.nl

Tijmen Graumans
Junior projectleider


Timo van de Ven
Teamleider VvE Diensten

t.van.de.ven@vbtgroep.nl

Timo van de Ven
Teamleider VvE Diensten


Tom Holtrop
VvE Manager

t.holtrop@vbtgroep.nl

Tom Holtrop
VvE Manager


Ton Loverbosch
Trainee Makelaar

ton@vbtmakelaars.nl

Ton Loverbosch
Trainee Makelaar


Tinka Brandjes
Accountmanager

t.brandjes@vbtgroep.nl

Tinka Brandjes
Accountmanager


Tuur Verouden
Accountmanager

t.verouden@vbtgroep.nl

Tuur Verouden
Senior Accountmanager


Valery Haagmans
Woninginspecteur

v.haagmans@vbtgroep.nl

Valery Haagmans
Woninginspecteur