Ons team

Ons team bestaat uit zo’n 250 collega’s die allemaal vanuit een eigen specialisme inhoud geven aan de dienstverlening van vb&t. Samen helpen wij onze klanten verder. Ieder op zijn of haar eigen wijze, vanuit eigen kracht en authenticiteit. Wij geloven immers in de kracht van het individu én van het team. Wij geloven in samen. Samen met collega’s, partners en ú.

ZOEKEN

Adilson Gomes
VvE manager
a.gomes@vbtgroep.nl
Adilson Gomes
VvE manager
Alexander van Tilburg
Verhuurmakelaar
alexander@vbtverhuurmakelaars.nl
Alexander van Tilburg
Verhuurmakelaar
Alicia Holm
Commercieel medewerker Verhuur
alicia@vbtverhuurmakelaars.nl
Alicia Holm
Commercieel medewerker Verhuur
Alicja Matlega
Commercieel medewerker Verhuur
alicja@vbtverhuurmakelaars.nl
Alicja Matlega
Commercieel medewerker Verhuur
Andy Verhoeven
VvE manager
a.verhoeven@vbtgroep.nl
Andy Verhoeven
VvE manager
Angelique Basten
Mutatie inspecteur
a.basten@vbtgroep.nl
Angelique Basten
Mutatie inspecteur
Anita Vaags – Bank
VvE manager
a.vaags@vbtgroep.nl
Anita Vaags – Bank
VvE manager
Anne-Will Haerkens
VvE manager
a.w.haerkens@vbtgroep.nl
Anne-Will Haerkens
VvE manager
Anneke Janssen
Commercieel medewerker Verhuur
anneke@vbtverhuurmakelaars.nl
Anneke Janssen
Commercieel medewerker Verhuur
Annemieke Voets
Commercieel medewerker Verhuur
annemieke@vbtverhuurmakelaars.nl
Annemieke Voets
Commercieel medewerker Verhuur
Anton van Rooijen
VvE manager
a.van.rooijen@vbtgroep.nl
Anton van Rooijen
VvE manager
Arjan Sollewijn Gelpke
NVM Makelaar o.z.
Emmastraat 2
4811 AG BREDA
T: 076-5216000
M: 06-22413036
arjan@eravbtmakelaars.nl
Arjan Sollewijn Gelpke
NVM Makelaar o.z.
Arthur Botman
Projectmanager
a.botman@vbtgroep.nl
Arthur Botman
Projectmanager
Aubry de Graaf
Trainee Makelaar
aubry@eravbtmakelaars.nl
Aubry de Graaf
Trainee Makelaar
Bjorn Semmekrot
VvE manager
b.semmekrot@vbtgroep.nl
Bjorn Semmekrot
VvE manager
Bregje Visser
Trainee Makelaar
bregje@eravbtmakelaars.nl
Bregje Visser
Trainee Makelaar
Carel Kortekaas
Mutatie inspecteur
c.kortekaas@vbtgroep.nl
Carel Kortekaas
Mutatie inspecteur
Christel van Lierop
Commercieel medewerker Makelaardij
christel@eravbtmakelaars.nl
Christel van Lierop
Commercieel medewerker Makelaardij
Danny Berenbak
VvE manager
d.berenbak@vbtgroep.nl
Danny Berenbak
VvE manager
Danny Maussen
Teamleider VvE diensten
d.maussen@vbtgroep.nl
Danny Maussen
Teamleider VvE diensten
Dennis Hodiamont
VvE manager
d.hodiamont@vbtgroep.nl
Dennis Hodiamont
VvE manager
Desiree Veron – van Corler
Receptioniste
d.veron@vbtgroep.nl
Desiree Veron – van Corler
Receptioniste
Dian van de Looij
Commercieel medewerker Verhuur
dian@vbtverhuurmakelaars.nl
Dian van de Looij
Commercieel medewerker Verhuur
Diana van Bergen-Kuijpers
Accountmanager
d.v.bergen@vbtgroep.nl
Diana van Bergen-Kuijpers
Accountmanager
Eline Kooken
Commercieel medewerker Verhuur
eline@vbtverhuurmakelaars.nl
Eline Kooken
Commercieel medewerker Verhuur
Ellen van de Put
Commercieel medewerker Verhuur
ellen@vbtverhuurmakelaars.nl
Ellen van de Put
Commercieel medewerker Verhuur
Emiel Spee
Technisch manager
e.spee@vbtgroep.nl
Emiel Spee
Technisch manager
Eric Prevoo
Directeur Vastgoedmanagement
e.prevoo@vbtgroep.nl
Eric Prevoo
Directeur Vastgoedmanagement
Erik Hermsen
VvE manager
e.hermsen@vbtgroep.nl
Erik Hermsen
VvE manager
Erik Reinders
NVM Makelaar o.z.
erik@eravbtmakelaars.nl
Erik Reinders
NVM Makelaar o.z.
Esther Niehof
Commercieel medewerker Makelaardij
esther@eravbtmakelaars.nl
Esther Niehof
Commercieel medewerker Makelaardij
Fanny Stadhouders-Verhoeven
Receptioniste
f.stadhouders@vbtgroep.nl
Fanny Stadhouders-Verhoeven
Receptioniste
Femke de Laat – van Laarhoven
NVM Makelaar o.z.
femke@eravbtmakelaars.nl
niet werkzaam op woensdag en vrijdag
Femke de Laat – van Laarhoven
NVM Makelaar o.z.
Femke de Laat van Laarhoven
NVM Makelaar o.z.
femke@eravbtmakelaars.nl
niet werkzaam op woensdag en vrijdag
Femke de Laat van Laarhoven
NVM Makelaar o.z.
Frank Didden
Technisch manager
f.didden@vbtgroep.nl
Frank Didden
Technisch manager
Frank van de Kam
Algemeen Directeur vb&t
f.van.de.kam@vbtgroep.nl
Frank van de Kam
Algemeen Directeur vb&t
Frank Vullings Lenssen
Technisch manager
f.vullingslenssen@vbtgroep.nl
Frank Vullings Lenssen
Technisch manager
Fred Boekhorst
Directeur Projectmanagement
f.boekhorst@vbtgroep.nl
Fred Boekhorst
Directeur Projectmanagement
Frieda van Ginkel
VvE manager
f.van.ginkel@vbtgroep.nl
Frieda van Ginkel
VvE manager
Gea Vrijsen-van der Weerd
VvE manager
g.vrijsen@vbtgroep.nl
Gea Vrijsen-van der Weerd
VvE manager
Geerten Koolen
Teamleider VvE diensten
g.koolen@vbtgroep.nl
Geerten Koolen
Teamleider VvE diensten
Gino Gijsbers
Online Marketeer
gino@eravbtmakelaars.nl
Gino Gijsbers
Online Marketeer
Guus Mahler
Projectleider
g.mahler@vbtgroep.nl
Guus Mahler
Projectleider
Hans De Louw
Onbekend
h.de.louw@vbtgroep.nl
Hans De Louw
Onbekend
Hans van de Ven
Directeur VvE diensten
h.van.de.ven@vbtgroep.nl
Hans van de Ven
Directeur VvE diensten
Harry van Helden
Technisch manager
h.van.helden@vbtgroep.nl
Harry van Helden
Technisch manager
Helga Verschuuren
Kandidaat-makelaar
helga@eravbtmakelaars.nl
Helga Verschuuren
Kandidaat-makelaar
Herman Hoftiezer
VvE manager
h.hoftiezer@vbtgroep.nl
Herman Hoftiezer
VvE manager
Inge Lewandowski
Assistent-makelaar
inge@eravbtmakelaars.nl
niet werkzaam op maandag
Inge Lewandowski
Assistent-makelaar
Ingeborg Vermeer-van der Laan
Accountmanager
i.vermeer@vbtgroep.nl
Ingeborg Vermeer-van der Laan
Accountmanager
Ingrid Hessels
Administratief medewerker financiën en HR
i.hessels@vbtgroep.nl
Ingrid Hessels
Administratief medewerker financiën en HR
Inkie Weijman
VvE manager
i.weijman@vbtgroep.nl
Inkie Weijman
VvE manager
Irma Vergeer
Hoofd Verhuur / NVM Makelaar o.z.
irma@vbtverhuurmakelaars.nl
niet werkzaam op woensdagmiddag en vrijdag
Irma Vergeer
Hoofd Verhuur / NVM Makelaar o.z.
Jacco Philippo
Locatiemanager Hartje Eindhoven
j.philippo@vbtgroep.nl
Jacco Philippo
Locatiemanager Hartje Eindhoven
Jack van Schoonneveldt
Technisch Directeur
Vestdijk 180
5611 CZ EINDHOVEN
T: 040-8516986
M: 06-81780280
j.van.schoonneveldt@vbtgroep.nl
Jack van Schoonneveldt
Technisch Directeur
Jan Jeroen Kreuzen
VvE manager
j.j.kreuzen@vbtgroep.nl
Jan Jeroen Kreuzen
VvE manager
Jan Thoonen
Teamleider verzekeringen
j.thoonen@vbtgroep.nl
Jan Thoonen
Teamleider verzekeringen
Jan van den Heuvel
Technisch manager
j.van.den.heuvel@vbtgroep.nl
Jan van den Heuvel
Technisch manager
Jan Willem Workel
VvE manager
j.w.workel@vbtgroep.nl
Jan Willem Workel
VvE manager
Jan-Wouter Broekhuis
VvE manager
j.w.broekhuis@vbtgroep.nl
Jan-Wouter Broekhuis
VvE manager
Janneke Aben
VvE manager
j.aben@vbtgroep.nl
Janneke Aben
VvE manager
Jarmil Hermans
Mutatie inspecteur
j.hermans@vbtgroep.nl
Jarmil Hermans
Mutatie inspecteur
Jean Michel van Meersbergen
Kandidaat-makelaar
jeanmichel@eravbtmakelaars.nl
Jean Michel van Meersbergen
Kandidaat-makelaar
Jean-Paul Rouwette
Algemeen Directeur vb&t
j.p.rouwette@vbtgroep.nl
Jean-Paul Rouwette
Algemeen Directeur vb&t
Jeffrey Vernack
Junior Technisch Manager
j.vernack@vbtgroep.nl
Jeffrey Vernack
Junior Technisch Manager
Jeroen Dirven
Junior Technisch Manager
j.dirven@vbtgroep.nl
Jeroen Dirven
Junior Technisch Manager
Jeroen Strijthagen
Commercieel medewerker Verhuur
jeroen@vbtverhuurmakelaars.nl
Jeroen Strijthagen
Commercieel medewerker Verhuur
Jeroen van Maarseveen
Teamleider VvE diensten
j.van.maarseveen@vbtgroep.nl
Jeroen van Maarseveen
Teamleider VvE diensten
Jessica Schilderink
VvE manager
j.schilderink@vbtgroep.nl
Jessica Schilderink
VvE manager
Jill Timmer
Mutatie inspecteur
j.timmer@vbtgroep.nl
Jill Timmer
Mutatie inspecteur
Joep Goethart
Adviseur opstart VvE
j.goethart@vbtgroep.nl
Joep Goethart
Adviseur opstart VvE
John van Winden
Manager back office
j.van.winden@vbtgroep.nl
John van Winden
Manager back office
Jolein van Arkel
VvE manager
j.van.arkel@vbtgroep.nl
Jolein van Arkel
VvE manager
Joost Driehuizen
Adjunct-directeur
j.driehuizen@vbtgroep.nl
Joost Driehuizen
Adjunct-directeur
Joran Vergeer
VvE manager
j.vergeer@vbtgroep.nl
Joran Vergeer
VvE manager
Jorge Ackermans
Technisch adviseur
j.ackermans@vbtgroep.nl
Jorge Ackermans
Technisch adviseur
Jorieke Vogel
Commercieel medewerker Verhuur
jorieke@vbtverhuurmakelaars.nl
Jorieke Vogel
Commercieel medewerker Verhuur
Joris Pierik
Projectleider
j.pierik@vbtgroep.nl
Joris Pierik
Projectleider
Jos Raaijmakers
Administratief medewerker
j.raaijmakers@vbtgroep.nl
Jos Raaijmakers
Administratief medewerker
Joyce van der Beek
Verhuurmakelaar
joyce@vbtverhuurmakelaars.nl
Joyce van der Beek
Verhuurmakelaar
Karel de Lau
Kandidaat-makelaar
Paterslaan 34
5701 NK HELMOND
T: 0492-505515
M: 06-46476625
karel@eravbtmakelaars.nl
Karel de Lau
Kandidaat-makelaar
Karlijn Kraan
Commercieel medewerker Makelaardij
karlijn@eravbtmakelaars.nl
Karlijn Kraan
Commercieel medewerker Makelaardij
Kayleigh Bandsma
VvE manager
k.bandsma@vbtgroep.nl
Kayleigh Bandsma
VvE manager
Kevin Sonnemans
Junior Technisch Manager
k.sonnemans@vbtgroep.nl
Kevin Sonnemans
Junior Technisch Manager
Kitty van Breukelen
VvE manager
k.van.breukelen@vbtgroep.nl
Kitty van Breukelen
VvE manager
Koen Bergmans
Financieel manager VvE diensten
k.bergmans@vbtgroep.nl
Koen Bergmans
Financieel manager VvE diensten
Lara van Schijndel
Financieel medewerker
l.van.schijndel@vbtgroep.nl
Lara van Schijndel
Financieel medewerker
Laurie Willems
Commercieel medewerker Makelaardij
laurie@eravbtmakelaars.nl
Laurie Willems
Commercieel medewerker Makelaardij
Leo van Deventer
Technisch manager
l.van.deventer@vbtgroep.nl
Leo van Deventer
Technisch manager
Liesbeth Mallens-Mathijssen
Hoofd Financiële administratie en P&O
l.mallens@vbtgroep.nl
Liesbeth Mallens-Mathijssen
Hoofd Financiële administratie en P&O
Linda Martens – van Dijk
Commercieel medewerker Makelaardij
linda@eravbtmakelaars.nl
Linda Martens – van Dijk
Commercieel medewerker Makelaardij
Lisanne Klijn
VvE manager
l.klijn@vbtgroep.nl
Lisanne Klijn
VvE manager
Lissa Blommers
Junior Accountmanager
l.blommers@vbtgroep.nl
Lissa Blommers
Junior Accountmanager
Luc Moonen
Accountmanager
l.moonen@vbtgroep.nl
Luc Moonen
Accountmanager
Marcel ten Brinke
Teamleider Financiële Administratie
m.ten.brinke@vbtgroep.nl
Marcel ten Brinke
Teamleider Financiële Administratie
Marcel Veron
Financieel Directeur
m.veron@vbtgroep.nl
Marcel Veron
Financieel Directeur
Margot Bertels
Commercieel medewerker Makelaardij
margot@eravbtmakelaars.nl
Margot Bertels
Commercieel medewerker Makelaardij
Marian van Ballegooijen – Stottelaar
Mutatie inspecteur
m.van.ballegooijen@vbtgroep.nl
Marian van Ballegooijen – Stottelaar
Mutatie inspecteur
Marieta Blommers-van den Brok
Mutatie inspecteur
m.blommers@vbtgroep.nl
Marieta Blommers-van den Brok
Mutatie inspecteur
Marita Geerden-Giesbers
Receptioniste
m.geerden@vbtgroep.nl
Marita Geerden-Giesbers
Receptioniste
Marjo ter Stege-Kreuwels
Commercieel medewerker Verhuur
m.kreuwels@vbtgroep.nl
Marjo ter Stege-Kreuwels
Commercieel medewerker Verhuur
Mark van Loon
Technisch manager
mvanloon@vbtgroep.nl
Mark van Loon
Technisch manager
Marlies van Rossum
NVM Makelaar o.z.
Enschotsestraat 126
5014 DJ TILBURG
T: 013-2132277
M: 06-55988966
marlies@eravbtmakelaars.nl
Marlies van Rossum
NVM Makelaar o.z.
Marly Duis
Accountmanager
m.duis@vbtgroep.nl
Marly Duis
Accountmanager
Martijn Kusters
Projectleider
m.kusters@vbtgroep.nl
Martijn Kusters
Projectleider
Maud Groot
Mutatie inspecteur
m.groot@vbtgroep.nl
Maud Groot
Mutatie inspecteur
Michael Scharff
VvE manager
m.scharff@vbtgroep.nl
Michael Scharff
VvE manager
Michel Hogeling
VvE manager
m.hogeling@vbtgroep.nl
Michel Hogeling
VvE manager
Muriëlle van der Heijden
Directie-secretaresse
m.van.der.heijden@vbtgroep.nl
niet werkzaam maandagmiddag en vrijdag
Muriëlle van der Heijden
Directie-secretaresse
Nathalie Daanen
Servicemanager
n.daanen@vbtgroep.nl
Nathalie Daanen
Servicemanager
Niels de Groot
VvE manager
n.de.groot@vbtgroep.nl
Niels de Groot
VvE manager
Nikki Helmer
VvE manager
n.helmer@vbtgroep.nl
Nikki Helmer
VvE manager
Patricia Defaux
Commercieel medewerker Verhuur
patricia@vbtverhuurmakelaars.nl
Patricia Defaux
Commercieel medewerker Verhuur
Patricia Goudswaard
Directeur Makelaardij
patricia@eravbtmakelaars.nl
Patricia Goudswaard
Directeur Makelaardij
Pauline ter Horst
Accountmanager SLIM BEHEER
p.ter.horst@vbtgroep.nl
Pauline ter Horst
Accountmanager SLIM BEHEER
Peter Bom
Technisch manager
p.bom@vbtgroep.nl
Peter Bom
Technisch manager
Peter de Kok
NVM Makelaar o.z.
Vestdijk 180
5611 CZ EINDHOVEN
T: 040-2696905
M: 06-27055453
peterdekok@eravbtmakelaars.nl
Peter de Kok
NVM Makelaar o.z.
Peter Hoogervorst
Projectleider
p.hoogervorst@vbtgroep.nl
Peter Hoogervorst
Projectleider
Pieter Hommel
Kandidaat-makelaar
Emmastraat 2
4811 AG BREDA
T: 076-5216000
M: 06-44667964
pieter@eravbtmakelaars.nl
Pieter Hommel
Kandidaat-makelaar
Pim Jansen
Technisch manager
p.jansen@vbtgroep.nl
Pim Jansen
Technisch manager
Pim van der Hoop
Teamleider VvE diensten
p.van.der.hoop@vbtgroep.nl
Pim van der Hoop
Teamleider VvE diensten
Ralph van Wingerden
NVM Makelaar o.z.
Emmastraat 2
4811 AG BREDA
T: 076-5216000
M: 06-53159628
ralph@eravbtmakelaars.nl
Ralph van Wingerden
NVM Makelaar o.z.
Regina van Elst
Adviseur / Consultant
Vestdijk 180
5611 CZ EINDHOVEN
040-2696976
r.van.elst@vbtgroep.nl
Regina van Elst
Adviseur / Consultant
Remco Schrijver
Technisch manager
r.schrijver@vbtgroep.nl
Remco Schrijver
Technisch manager
Richard Adrians
Senior projectleider
r.adrians@vbtgroep.nl
Richard Adrians
Senior projectleider
Roberto Frederiks
Teamleider Financiële Administratie
r.frederiks@vbtgroep.nl
Roberto Frederiks
Teamleider Financiële Administratie
Robrecht Schoufs
Junior Accountmanager
r.schoufs@vbtgroep.nl
Robrecht Schoufs
Junior Accountmanager
Roderik Faber
VvE manager
r.faber@vbtgroep.nl
Roderik Faber
VvE manager
Ron Ramakers
Hoofd Technisch management
r.ramakers@vbtgroep.nl
Ron Ramakers
Hoofd Technisch management
Ron van den Berk
K-RMT Makelaar
ron@eravbtmakelaars.nl
Ron van den Berk
K-RMT Makelaar
Ronald Peeters
Projectleider
r.peeters@vbtgroep.nl
Ronald Peeters
Projectleider
Ruben Stapelbroek
Teamleider VvE diensten
r.stapelbroek@vbtgroep.nl
Ruben Stapelbroek
Teamleider VvE diensten
Rudy Welbergen
Kandidaat-makelaar
rudy@eravbtmakelaars.nl
Rudy Welbergen
Kandidaat-makelaar
Sander Scheepers
Projectmanager
s.scheepers@vbtgroep.nl
Sander Scheepers
Projectmanager
Sandra Schrijvers
NVM Makelaar o.z.
Emmastraat 2
4811 AG BREDA
T: 076-5216000
M: 06-11421615
sandra@eravbtmakelaars.nl
Sandra Schrijvers
NVM Makelaar o.z.
Sandra van Rijn
Office manager
s.van.rijn@vbtgroep.nl
Sandra van Rijn
Office manager
Sanne Bankers
VvE manager
s.bankers@vbtgroep.nl
Sanne Bankers
VvE manager
Sanne van Pol
Commercieel medewerker Verhuur
sanne@vbtverhuurmakelaars.nl
Sanne van Pol
Commercieel medewerker Verhuur
Saskia Liebregts
Commercieel medewerker Makelaardij
saskia@eravbtmakelaars.nl
Saskia Liebregts
Commercieel medewerker Makelaardij
Servie van Eijck
Accountmanager
s.van.eijck@vbtgroep.nl
Servie van Eijck
Accountmanager
Sjoerd Coenen
Technisch adviseur
s.coenen@vbtgroep.nl
Sjoerd Coenen
Technisch adviseur
Soraya Steevens
Commercieel medewerker Verhuur
soraya@vbtverhuurmakelaars.nl
Soraya Steevens
Commercieel medewerker Verhuur
Stefan Pater
VvE manager
s.pater@vbtgroep.nl
Stefan Pater
VvE manager
Stijn Vogels
NVM Makelaar o.z.
stijn@eravbtmakelaars.nl
Stijn Vogels
NVM Makelaar o.z.
Terri Leeijen
VvE manager
t.leeijen@vbtgroep.nl
Terri Leeijen
VvE manager
Thom van Rooij
Junior Technisch Manager
t.van.rooij@vbtgroep.nl
Thom van Rooij
Junior Technisch Manager
Thomas Rombouts
Technisch manager
t.rombouts@vbtgroep.nl
Thomas Rombouts
Technisch manager
Tijmen Graumans
Projectleider
t.graumans@vbtgroep.nl
Tijmen Graumans
Projectleider
Tim Lindeman
VvE manager
t.lindeman@vbtgroep.nl
Tim Lindeman
VvE manager
Trudy-An Kunzler
Directie-secretaresse
t.kunzler@vbtgroep.nl
Trudy-An Kunzler
Directie-secretaresse
Valery Haagmans
Mutatie inspecteur
v.haagmans@vbtgroep.nl
Valery Haagmans
Mutatie inspecteur
Veronique Bergervoet
Teamleider VvE diensten
v.bergervoet@vbtgroep.nl
Veronique Bergervoet
Teamleider VvE diensten
Warco van der Waal
VvE manager
w.van.der.waal@vbtgroep.nl
Warco van der Waal
VvE manager

Waarmee kunnen we u helpen?

Vul het contactformulier in op onze contactpagina en onze mensen zullen
zo spoedig mogelijk uw vraag beantwoorden.?